Cesta 5-ti přehrad - aneb za zvěřinou do Borové!

(24.3.2016)

Ahoj motoklubáci !

 

Tak je tady zahájení letošní sezony nazvané : Cesta 5-ti přehrad - aneb za zvěřinou do Borové !

 Vyrážíme v sobotu 16.4.2016 v 10 hodin ze ,,Šelky" v Hustopečích a jedem : Brněnská přehrada - http://www.gotobrno.cz/brnenska-prehrada  , přehrada Vír - http://www.prehradavir.cz/, Velké Dářko - http://www.velkedarko.eu/, přehrada Pařížov - http://www.obecbestvina.cz/volny-cas/pamatky-a-zajimava-mista/parizovska-prehrada/ a poslední přehrada Seč - https://cs.wikipedia.org/wiki/Vodn%C3%AD_n%C3%A1dr%C5%BE_Se%C4%8D . No a odtud rovnou do Borové. http://www.campborova.cz/restaurace/ .

Plán cesty zde : https://mapy.cz/s/xFyP  . Lehký oběd a kávička někde cestou, třeba zde: http://www.steakumedveda.cz/, předpokládaný příjezd do Borové cca 17 hod.

V 19 hod máme objednanou ,,Zvěřinovou večeři" a tekutiny dle vlastního výběru. Ubytko je klasicky budˇ v penzionu, nebo v chatkách.

Na ráno máme objednanou vydatnou snídani a pak rozjezd k domovu. Asi se to rozjede po skupinkách, jak kdo bude spěchat domů.

Kdo nepojede na biku, tak se domluví cesta autem asi rovnou do Borové.

Do pátku 8.4. potřebuji závazně potvrdit účast (viz odkaz na webu MKB) ! Předpokládám, že členové pojedou všichni :-) no a hosté jsou samozřejmě vítaní !

Seznam účastníků a termíny:

Zdarec O.

Velikonoce

Motorky jsou naše vášeň

2024 © Motoklub Boleradice
Webdesign & SEO eStudio