Naši partneři - s kým spolupracujeme

Městys Boleradice

Městys BoleradiceOkolí Boleradic prostupuje všudypřítomné fluidum vyzařující z vinné révy, rostliny, kterou hýčká lidstvo od zrození jednoho ze symbolů lidského žití – vína. Pravidelnými řadami keřů v hustém závoji zdobí vinice krajinu a přitahují oko poutníka. Dávají tušit, že tu sídlí lidé, jejichž duši formovalo víno, které otevírá srdce a bystří mysl. Pojďme a projděme se po cestách v krásné přírodě, abychom na sebe nechali působit její objetí, horký dech viničních svahů, vůni jejich půdy – a rozpáleni žárem i únavou z putování se v podvečer ochladili příjemnou a trochu záhadnou atmosférou sklepů a lákavými doušky doprovázenými rozjímáním vinařů nad vůní a chutí jejich vín.

V oblasti konzumace vína:

Vinařství Oldřich MikulicaNaše vinařství se nachází v obci Kobylí. Obec s dlouholetou vinařskou tradicí, její historie sahá až do roku 1252. Obec je začleněná do mikroregionu Modré hory.
Výrobě vína a vinohradnictví se věnovali naši předci po celé generace. Vinařská tradice rodiny Mikulicových má své počátky již v roce 1883.

V oblasti stavebních prací:

JS AbacusStavební firma působící na trhu od roku 1992. Od samého počátku se zabývá občanskou a bytovou výstavbou, ale také výstavbou pro výrobní a nevýrobní účely, školství, obchodní a ubytovací zařízení a služby.

Filosofií společnosti je sledovat a uplatňovat při realizaci stavebních děl nové trendy a čelit tak vysokým nárokům, které na dodavatele klade obor pozemního a průmyslového stavitelství. "Stavět na kvalitě" je jeden ze základních předpokladů naší úspěšné existence na trhu.

Desítky zdárně realizovaných staveb z oblasti občanské vybavenosti, školství, obchodních provozů a průmyslových objektů jsou potvrzením naší vysoké profesionality a zkušeností. Celá řada významných společností se na nás opakovaně obracejí s poptávkami na realizace staveb. Jejich přízeň zavazuje a dále motivuje k rozvoji možností a modernizaci služeb.

Stavby RUFAFirma Zdeněk Růžička byla založena v roce 1996 a začala své působení specializací na obor vodo-topo-plyn. Díky kvalitní práci, zodpovědnému přístupu k zákazníkům a nárustu požadovaných poptávek rozšířili činnost na kompletní stavební práce a realizace staveb.

V oblasti webové prezentace:

eStudio - profesionální weby a ziskové e-shopy

eStudio.cz - profi webdesign, webhosting a SEO - tvorba webových stránek a eshopů

V oblasti nákladní autodopravy:

Autodoprava Klimeš  Rodinná firma s tradicí od roku 1990 sídlící ve vlastním areálu s vlastním vozovým parkem. Zabývá se vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravou. Své bohaté dlouholeté zkušenosti odráží v kvalitě, rychlosti a spolehlivosti své práce. Jako dopravní partner dbá především o spokojenost zákazníka.Důraz klade na rychlé vyřízení poptávky zákazníka, vytvoření přepravní ceny. Pro hladký průběh přepravy vždy udává kontakty a všechny dostupné informace, následné vyúčtování přepravy dokládáme všemi požadovanými materiály.

Zeptejte se

Položky označené * jsou povinné.

2024 © Motoklub Boleradice
Webdesign & SEO eStudio