Motocykel Bratislava 12. - 15.3.2015

(15.3.2015)

14. března jsme byli na výstavě Motocykel Bratislava. Za MKB se této cesty zúčastnilo 9 členů. Sraz byl v 7:30 u prezidenta našeho klubu, sešlo se nás tu pět. Odtud jsme se přesunuli na železniční zastávku do Šakvic, kde se k nám připojili další dva členi. V sedmi jsme nastoupili do vlaku do Břeclavi. V Zaječí přistoupili zbývající dva motorkáři a v kompletní sestavě jsme pokračovali do Břeclavi. Tady nám zhruba za půl hodiny jel vlak do Bratislavi. V tomto vlaku jsme nechtěli hledat nějaká pohodlná mista na sezení a zvolili jsme raději jídelní vůz. Vzhledem k tomu, že někteří ještě nesnídali, tak to byla výborná volba a v jídelním voze nám hodinová cesta do Bratislavi příjemně utekla. V Bratislavě jsme využili městké dopravy a během 30 minut jsme byli na výstavišti.

Na výstavní ploše bylo k vidění spousta krásných strojů. Bylo možné vybrat i spoustu příslušenství a doplňků. Na své si přišel příznivce motorek i čtyřkolek. Jedinou stinnou stránkou byla sposta lidí. Prodrat se k některým modelům, bylo opravdu složité.

Jelikož jsme vše prozkoumali poměrně rychle, tak jsme se rozhodli ještě v Bratislavě navšívit i vyhlídku nad Dunajem. V pětadevadesáti metrové výšce nad řekou byl hezký vyhled na celou Bratislavu. Škoda jen, že nám počasí nepřálo a ještě lepšímu výhledu bránila zatažená obloha. Po malém občersteví jsme se vydali zpět na nádraží. Z Bratislavi jsme ve vlaku již nic neponechali náhodě a opět jsme rovnou nasedli do jídelního vozu. Cesta do Břeclavi rychle utekla a rozhodli jsme se, že naši cestu zakončíme nějakou dobrou večeří v příjemném prostředí. Po krátké poradě padla jasná volba na Vinařství Zaječí a místní Retro restauraci. Zde někteří po výborné večeři svůj výlet zakončili a někteří silnější jedinci šli vylepšovat své taneční schopnosti do Retro Music Clubu.

Fotografie z tohoto povedeného výletu naleznete v naší fotogalerii. Odkaz zde.

Motocykel Bratislava

Motorky jsou naše vášeň

2024 © Motoklub Boleradice
Webdesign & SEO eStudio